Súčasnosť

Tak toto sú naši členovia a takto si žijeme. Starí morskí vlci i začínajúci členovia na ktorých krst ešte len čaká. Je to mix fotografií od roku 2000. Ospravedlňujem sa, ak sa tam niekto nenašiel, ale všetky fotky nemám. Dodajte!

Ťažisko činnosti kanoistického klubu je vo vodnej turistike. Najčastejšie sa splavujú rieky v blízkom okolí ako Malý Dunaj, Morava, Váh, Hron, Dyje, Baťov kanál, Mošoňský Dunaj a samozrejme veľký Dunaj. Zopár vodákov potrebuje viac adrenalínu a splavujú horské potoky v Tatrách, riečky v Čechách i divoké rieky v Rakúsku, Nemecku či Taliansku. Vodákmi našej lodenice nezostali nepovšimnuté i krásne jazerá v Poľsku, rozľahlá a neprístupná Dunajská delta, či dovolenkové splavy po Tisze a celom toku Dunaja. K skôr sólo a ojedinelým akciám patrili plavby po mori Voga Longa v Benátkách, už dávnejší expedičný splav Sibirských riek, splav Temže, či splav v pohoriach Rila a Pirin v Bulharsku.
Každý kto zvládol kajak či kánoe a vábia ho diaľky, chce vyskúšať aj plavbu po mori. Preto nejeden člen náąho klubu takúto plavbu podnikol a pod plachtami sa plavil pri pobreží Jadranu.
Vodáci však majú radi vodu v každom skupenstve a preto nie je nič divné, keď sa v zime stretnú s vodákmi z iných lodeníc s bežkami v autobuse smerujúcom na Pezinskú babu. Spoločne sme strávili aj nejednu lyľovačku na zjazdovkách či na bežkárskom prechode Veľkej Fatry, Nízkých Tatier, alebo "len" Malých Karpát.
Členovia sa stretávajú na našich pravidelných dlhoročných štvrtkoch v klubovni lodenice, kde sa posedí pri pive a country hudbe do večerných hodín. O country hudbu sa starajú vlastným pričinením tiež naši členovia. Pripravujú sa tu plány na dovolenku i na nasledujúci víkend, kto kam vyrazí. Tulácku dušu v sebe málo kto zaprie a preto je možné našich členov stretnúť okrem vody aj na bicykli, lyžiach, alebo len tak na pešo pri túlaní lesom.


Fotogaléria